Brązowo-beżowe legowisko dla kota rosyjskiego

Kod produktu: LELE 0816
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż legowiska dla kota, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej stanowi gruby na ok. 2 cm blok pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się tym, że ma funkcję “Memory” - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez kota, ścianki boczne wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do ich obicia posłużyły nam dwa materiały, które razem tworzą niepowtarzalną kompozycję. Od zewnętrznej strony jest to brązowa eko-skóra, która sprawia, że legowisko wygląda elegancko i dodaje całości szyku. Do obicia zewnętrznej strony posłużyło nam zaś beżowe futerko minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które pozytywnie wpływają na komfort kota. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste i dobrze układa się pod ciężarem ciała zwierzęcia. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
  • miękkie, wygodne i komfortowe 
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras
  • przyozdobione haftem przedstawiającym wizerunek kota
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie