Brązowo-różowe legowisko dla kota perskiego

Kod produktu: LELE 0814
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Do uszycia widocznego na zdjęciach powyżej legowiska dla kota posłużyły nam dwie zgoła odmienne tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną całość. Materiał, z którym Wasz kot będzie miał bezpośredni kontakt (od wewnętrznej strony oraz przez poduszkę) to nic innego jak eleganckie i oryginalne, różowe futerko minky, którego powierzchnia przyozdobiona została dużą ilością wypustek. Stelaż ścianek bocznych powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 2 cm bloku pianki poliuretanowej, której zadaniem jest utrzymanie konstrukcji. Zewnętrzna strona posłania obita została elegancką, brązową eko-skórą, która dodaje całości szyku i klasy. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto niewielką poduszkę, która to bezpośrednio wpłynie na wygodę Waszego kota, jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu jest bardzo wysokiej jakości
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • przyozdobione oryginalnym haftem
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras 
  • stylowe i eleganckie
  • posiada wyciąganą poduszkę

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie