Czarne legowisko z eko-skóry dla pudla

Kod produktu: LELE 0807
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż posłania wiodcznego na zdjęciach powyżej wykonany został z grubego na 3m bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet podczas długiego nacisku ciała psa i od razu wraca do swoich pierwotnych kształów. Jej obicie stanowią dwa różne materiały, które razem tworzą wspaniałą kompozycję. Wewnętrzna strona legowiska, oraz górny rant, które to bezpośrednio mają kontakt z ciałem psa, wykonane zostały z eleganckiego i bardzo miłego w dotyku, czarnego futerka minky, którego cechą charakterystyczną jest posiadanie dużej ilości małych wypustek. Zewnętrzna strona spania obszyta została bardzo mocną i niezwykle elegancką eko-skórą w czarnym kolorze, która dodaje całości niepowtarzalnego charakteru oraz tworzy doskonałą kompozycję z czarnym futerkiem. Ciemna kolorystyka posłania nie tylko zamaskuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia, ale także będzie przyciągać ciepłe promienie słoneczne i umożliwi psu wygrzewanie się w nich. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo wygodną, wyciąganą i dwustronnie obszytą poduszkę, która to faktycznie wpływa na jakość snu zwierzęcia. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która to doskonale dopasowuje się do kształtów psa, ułatwia ułożenie się w najwygodniejszej pozycji oraz sprawia, że posłanie jest sprężyste. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • przyozdobione oryginalnym haftem przedstawiającym wizerunek małego psiaka
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras
  • miłe w dotyku i ciepłe 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również