Jasnopopielate legowisko dla chihuahua

Kod produktu: LELE 0800
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Oparcie legowiska dla psa na którym zazwyczaj opiera swoją głowę chihuahua wykonane zostało z grubej na ok 3 cm pianki poliuretanowej z funkcją "Memory". Oznacza to, że nawet w trakcie długotrwałego wylegiwania się zwierzęcia w jednym miejscu oparcie posłania powraca do swoich pierwotnych kształtów. Od frontu oparcie legowiska zostało znacznie obniżone, co znacznie ułatwi wejście do środka psom o niewielkich rozmiarach takich jak szczeniaki, a także psy które mają problemy z chodzeniem (stare, zniedołężniałe psy wymagające szczególnej opieki). Z zewnętrznej strony posłanie dla psa zostało wykończone ekoskórą w czarnym kolorze, natomiast od wewnątrz produkt wyściełany został miękką i bardzo miła w dotyku tkaniną minky. Wsad poduszki, którą znajdziecie Państwo w centralnej części posłania stanowi duża ilość sprężystej i elastycznej kulki silikonowej. To właśnie dzięki niej oferowane przez nas posłanie jest wygodne i miękkie. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • przyozdobione stylowym haftem przedstawiającym psa 
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
  • miękkie i wygodne
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras - także kundelki

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również
Pomarańczowa apaszka dla psa
Cena od: 15.00 zł
Pomarańczowy dres polarowy
Cena od: 60.00 zł
Schodki dla psa brązowe
Cena od: 200.00 zł