Legowisko dla sfinksa różowy tygrysek

Kod produktu: LELE 0813
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Stelaż ścianek bocznych legowiska dla sfinksa powstał dzięki wykorzystaniu znanej już naszym stałym klientom pianki poliuretanowej, a dokładniej jej bloku grubego na ok. 2 cm. Jest to wypełnienie, które charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory” co oznacza, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do ich obicia posłużyły nam dwie tkaniny – od wewnętrznej strony było to futerko, a od zewnętrznej zaś eko-skóra. Różowo-czarne, gładkie futerko z motywem tygrysich prążków będzie miało bezpośredni kontakt z ciałem kota. Zewnętrzną stronę legowiska stanowi wytrzymała, czarna eko-skóra, która doskonale komponuje się z futerkiem. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wygodną poduszkę, która bezpośrednio wpłynie na komfort Waszego pupila. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i wygodna, oraz doskonale dopasowuje się do ciała kota.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • przyozdobione eleganckim, stylowym haftem
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zadrapania czy podgryzienia
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również