Legowisko żyrafa dla kota munchkina

Kod produktu: LELE 0819
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Do wykonania stelażu legowiska dla kota posłużył nam gruby na ok. 2 cm blok pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory”, która sprawia, że ścianki boczne powrócą do swoich oryginalnych kształtów nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Do obicia ścianek bocznych posłużyły nam dwie eleganckie, ale znacznie różniące się od siebie tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od wewnętrznej strony było to gustowne, gładkie futerko, na którym nadrukowano oryginalny motyw żyrafich prążków. Dla kontrastu, zewnętrzna strona posłania obita została elegancką, brązową eko-skórą, która sprawia, że całość wygląda szykownie i nietuzinkowo. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż posłanie dla Munchkina zostało zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić zwierzęciu swobodne rozłożenie się.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości eko-skóry oraz futerka z motywem żyrafich łatek
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras
  • miękkie, wygodne oraz komfortowe
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • przyozdobione stylowym haftem
  • zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie