Miętowo-czarne legowisko dla buldożka francuskiego

Kod produktu: LELE 0805
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Prezentowane przez nas okrągłe legowisko dla psa zaprojektowane zostało w taki sposób, by spełniać wszystkie potrzeby małych czworonogów, dlatego podczas jego szycia dołożyliśmy wszelkich starań by było naprawdę wysokiej jakości. Stelaż posłania wykonany został z dokładnie przetestowanej pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż posiada funkcję Memory - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, np. naciskania na ścianki boczne całym ciężarem ciała, oparcie powróci do swojego pierwotnego kształtu. Dodatkowo wewnętrzna strona spania obszyta została miłą w dotyku tkaniną minky w kolorze pistacjowym. Ponadto, zewnętrzna strona spania obszyta została bardzo mocną i niezwykle elegancką eko-skórą w czarnym kolorze, która dodaje całości niepowtarzalnego charakteru. To, co rzeczywiście świadczy o wygodzie i komforcie, znajduje się w centralnej części posłania - jest to wyciągana, dwustronnie obszyta poduszka. Jej zewnętrzna warstwa to nic innego, jak materiał, który został wykorzystany do obszycia wewnętrznej części legowiska, oraz górnego rantu - pistacjowe futerko minky. Struktura materiału charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości wypustek, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej, która swoje zastosowanie znajduje także w poduszkach, których sami na codzień używamy. To właśnie dzięki temu wsadowi posłanie jest sprężyste oraz dobrze układa się pod naciskiem ciała psiaka. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane zostało z wysokiej jakości, oryginalnych tkanin
  • przyozdobione ładnym haftem przedstawiającym wizerunek psa
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • mogą z niego korzystać psy różnych ras 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również