Okrągłe legowisko czerwono-czarne dla yorka

Kod produktu: LELE 0799
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Patrząc na prezentowane przez nas w dniu dzisiejszym okrągłe legowisko dla psa warto zwrócić przede wszystkim uwagę na jego oryginalny kształt, który umożliwi Waszemu pupilowi ułożenie się w jak najbardziej komfortowej dla niego pozycji. Kolejną bardzo ważną cechą omawianego posłania jest fakt, że jego oparcie zostało wzmocnione w porównaniu z legowiskami jakie wykonujemy dla małych psów. Stało się to za sprawą mocnej i odpornej na zadrapania ekoskóry, którą wykończyliśmy frontowy panel spania. Mając na uwadze fakt że z posłania będą korzystać yorki, a także pozostałe rasy psów wnętrze posłania wyściełane zostało bardzo miłą i przyjemną w dotyku tkaniną futerkową minky w krwisto czerwonym kolorze. Również okrągła poduszka w posłaniu została wykonana z tej samej tkaniny, dzięki czemu leżący na niej pies odczuwa wysoki komfort porównywalny z tym jak by spał na puchowej kołdrze równiutko zaścielonej na łóżku w naszej sypialni. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste i dobrze układa się pod ciężarem ciała pupila. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości futerka oraz eko-skóry
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • miłe w dotyku i ciepłe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada wyciąganą poduszkę

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie