Popielate legowisko z eko-skóry dla kota

Kod produktu: LELE 0812
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Ścianki boczne legowiska dla kota, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej wykonane zostały z grubego na 2 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest to, iż posiada tak zwaną funkcję "Memory", oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swoich pierwotnych kształtów. Do obicia ścianek bocznych, wewnętrznej części posłania oraz wyciąganej, dwustronnie obszytej poduszki wykorzystaliśmy miłe w dotyku i oryginalne futerko minky w kolorze popielatym, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Zewnętrzna strona legowiska wykonana została zaś z odpornej na zadrapania, czarnej eko-skóry, która doskonale współgra z futerkiem. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą poduszkę, która to bezpośrednio wpływa na komfort zwierzęcia. Jej wypełnienie stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest sprężyste i doskonale współgra z ciałem kota. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek dwóch kotków oraz napis "This is my house and I rule here" - co oznacza "To mój dom i ja tu rządzę".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla kota:

  • mogą z niego korzystać koty różnych ras
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • przyozdobione eleganckim i stylowym haftem
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą, ciepłą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również