Różowo-czarne legowisko dla pudla miniaturowego

Kod produktu: LELE 0801
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Oparcie widocznego na zdjęciach powyżej legowiska okrągłego wykonane zostało z grubego na 3cm pasa pianki poliuretanowej z funkcją "Memory" - oznacza to, że wsad ten reaguje nacisk ciała zwierzęcia, pozwalając na idealne dopasowanie się do jego kształtu, a także równomierne rozłożenie ciężaru na całą powierzchnię oparcia posłania. Dodatkowo na piankę tworzącą oparcie naciągnięty został specjalny pokrowiec, który powstał z połączenia dwóch rodzajów tkanin. Z zewnątrz odszyty został bardzo mocną i odporną na zabrudzenia eko-skórą koloru czarnego, zaś jego wewnętrzną stronę zdobi ostatnio bardzo lubiana przez wszystkich producentów odzieży i zabawek dla dzieci tkanina minky - przypominający w dotyku blado-różowy aksamit. Poduszka, którą umieściliśmy wewnątrz legowiska uszyta została również z tej tkaniny zaś jej wnętrze wypchane zostało drobnymi kulkami silikonu, dzięki którym posłanie jest sprężyste i wygodne. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wypełnień
  • przyozdobione oryginalnym haftem 
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • dobrze układa się pod naciskiem ciała pupila
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również