Stalowe legowisko dla hawańczyka

Kod produktu: LELE 0804
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Oparcie widocznego na zdjęciach powyżej legowiska okrągłego dla psa powstało z grubej i odpornej na zniekształcenie pianki poliuretanowej. Jej niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji "Memory" - oznacza to, że ścianki boczne powrócą do swoich pierwotnych kształtów, nawet po długim okresie nacisku ciała czworonoga. Dodatkowo wewnętrzna strona spania obłożna została niesamowicie miłą w dotyku tkaniną minky w kolorze stalowym. Zewnętrzna strona spania obszyta została bardzo mocną i niezwykle elegancką eko-skórą w czarnym kolorze, która dodaje całości niepowtarzalnego charakteru oraz sprawia, że posłanie dla psa może zająć widoczne miejsce w mieszkaniu. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. To właśnie dzięki temu wypełnieniu spanie jest wygodne i miękkie. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego posłania eleganckim i oryginalnym haftem, który przedstawia wizerunek czworonoga oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • mogą z niego korzystać psy różnych ras, nawet kundelki 
  • przyozdobione eleganckim, stylowym i oryginalnym haftem przedstawiającym napis "Home Sweet Home" oraz wizerunek psa
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
  • ścianki boczne charakteryzują się posiadaniem funkcji "Memory"
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również