Legowiska oktagonalne

Amarantowe legowisko dla psa różyczka minky

Amarantowe legowisko dla psa różyczka minky

Ekskluzywne legowisko dla psa w kształcie oktagonu zaprojektowane zostało z myślą o najmniejszyc
Cena od: 125.00 zł
Beżowe legowisko dla psa różyczka minky

Beżowe legowisko dla psa różyczka minky

Stylowe i oryginalne legowisko dla psa w kształcie różyczki, które wykonane zostało z dbałośc
Cena od: 125.00 zł
Czerwone legowisko dla psa różyczka minky

Czerwone legowisko dla psa różyczka minky

Miłe w dotyku i eleganckie posłanie dla psa, które wykonane zostało z wysokiej jakości futerka
Cena od: 125.00 zł
Jasnopopielate legowisko dla psa różyczka

Jasnopopielate legowisko dla psa różyczka

Stylowe i eleganckie posłanie dla psa, które przyciąga wzrok nie tylko ze względu na oryginalną
Cena od: 125.00 zł
Lazurowe legowisko dla psa różyczka

Lazurowe legowisko dla psa różyczka

Komfortowe i ekskluzywne legowisko dla psa, które powstało dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości
Cena od: 125.00 zł
Legowisko dla psa różyczka minky cappuccino

Legowisko dla psa różyczka minky cappuccino

Stylowe i eleganckie posłanie dla psa, które wykonane zostało z wysokiej jakości futerka minky.
Cena od: 125.00 zł
Miętowe legowisko oktagonalne dla psa

Miętowe legowisko oktagonalne dla psa

Oryginalne i eleganckie legowisko dla psa w kształcie różyczki, które zostało wykonane z dbało
Cena od: 125.00 zł
Różowe legowisko dla psa różyczka

Różowe legowisko dla psa różyczka

Stylowe i eleganckie posłanie dla psa, które charakteryzuje się posiadaniem aż 8 ścianek boczny
Cena od: 125.00 zł
Stalowe legowisko dla psa różyczka

Stalowe legowisko dla psa różyczka

Ciepłe i wygodne posłanie dla psa, które zostało zaprojektowane w taki sposób, by dobrze dopaso
Cena od: 125.00 zł

Legowisko dla psa

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem legowiska dla swojego psa, to jesteście pod dobrym adresem internetowym. Nasi projektanci i krawcowe od wielu lat starają się tworzyć nowe produkty, które będą dbały zarówno o komfort, jak i wygodę Waszych zwierzaków. Naszym priorytetem jest przede wszystkim tworzenie takich posłań, które nie tylko zachwycą czworonogi, ale także ich właścicieli, dla których ponad wszystko liczy się nieskazitelny wygląd i wysoka jakość wykonania. Jeśli jednak zastanawiacie się Państwo nad tym, jakie zalety niesie ze sobą zakup dobrze dopasowanego legowiska dla swojego psa, to z przyjemnością je Wam przybliżymy. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, iż każdy z czworonogów powinien mieć zapewnione miejsce, w którym będzie mógł regenerować siły w ciągu nocy oraz ucinać sobie energetyzujące drzemki w ciągu dnia. Pokazanie psu, że ma on swoje prywatne i intymne miejsce pozytywnie wpłynie nie tylko na jego rozwój, ale także na poczucie bezpieczeństwa. Każdy pies bowiem, niezależnie od tego czy jest duży czy mały powinien w swoim domu czuć się swobodnie. Kolejną zaletą zainwestowania w komfortowe posłanie jest nauczenie zwierzaka, że odpoczywa on w wyznaczonym do tego celu miejscu. Pewnie wielu z Państwa chociaż raz pozwoliło swojemu pupilowi spać w swoim łóżku. Nie ma w tym nic złego, jeśli jest to zachowanie sporadyczne; może się jednak okazać uciążliwe, kiedy nasz pies nie chce spać nigdzie indziej jak tylko w naszym łóżku. Jest to niezalecane nie tylko ze względów behawioralnych, ale przede wszystkim czysto higienicznych, bowiem nasze czworonogi nie kąpią się tak często jak my i mogą roznosić różnego rodzaju drobnoustroje czy też nawet kleszcze. Dlatego właśnie należy wyposażyć swojego pieska w komfortowe i dobrze dopasowanie posłanie, które sprawi, że będzie się on w nim czuł jak w domu.

Legowisko oktagonalne

Na zdjęciach powyżej widzicie Państwo jedną z naszych najbardziej kreatywnych i ekstrawaganckich kolekcji legowisk dla psów, które podbijają serca czworonogów i ich właścicieli nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Na ich sukces składa się nie tylko oryginalny wygląd, ale także jakość wykonania oraz komfort, który zapewniają. Posłanie różyczkę polecamy przede wszystkim przedstawicielom psów małych ras takich jak yorki, maltańczyki, chihuahua, chińskie grzywacze, mopsiki, buldożki czy nawet kundelki, których waga nie przekracza 8-10 kg. Zdawać by się mogło, że posłanie przez nas prezentowane niczym nie różni się od tych standardowych - nic bardziej mylnego! Przy bliższym przyglądnięciu się spostrzeżecie Państwo, iż legowisko to składa się z kilku ścianek bocznych, które razem tworzą oktagon. Takie rozwiązanie ma nie tylko pozytywny wpływ na wygląd produktu, ale przede wszystkim na wysoką jakość odpoczynku. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, na której bezpośrednio wypoczywał będzie Wasz pupil. Zarówno ścianki boczne, jak i poduszka wypełnione zostały dużą ilością elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest wygodne i pozwala zwierzęciu wygodnie się rozłożyć. Do obicia posłań zdecydowaliśmy się wykorzystać futerko minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Tkaninę tą kojarzyć możecie Państwo jako materiał, z którego korzystają producenci odzieży i akcesoriów dla niemowlaków - możecie więc wyobrazić sobie jak miłe w dotyku i ciepłe są to futerka. Dodatkowo, tak by legowisko dopasować do różnych wystrojów mieszkań zdecydowaliśmy się na wykorzystanie różnych wariantów kolorystycznych futerka, które doskonale współgrać będą z maścią zwierzęcia.

Aby sprawić, by legowisko sprawdziło się przez co najmniej kilka sezonów należy regularnie je prać - w temp. nie wyższej niż 40 stopniach Celsjusza oraz maksymalnie 800 obrotach. Następnie powinniśmy wytrzepać posłanie i pozostawić je do swobodnego wyschnięcia.

Co zyskasz kupując legowisko oktagonalne dla swojego psa?

  • Produkt wysokiej jakości, bez którego nie obejdzie się Twój pupil 
  • Elegancki element wystroju mieszkania
  • Gwarancję jakości
  • Miejsce, w którym Twój pupil będzie mógł regenerować siły

Gdzie można korzystać z legowiska?

Poza tradycyjnym miejscem posłania, czyli w domu lub mieszkaniu, z naszego legowiska pies korzystać może także na zewnątrz (na balkonie lub w ogrodzie), bądź też w podróży. Odpowiednio zaprojektowane ścianki boczne pozwolą Twojemu psu dobrze rozluźnić się oraz wypocząć. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że znużony snem pies może położyć główkę na wygodnej ściance bocznej tak jakby była to poduszka.

Mamy nadzieję, że wyżej przedstawione i opisane zalety zachęcą Państwa do zainwestowania w eleganckie i komfortowe legowisko dla swojego psa jakim jest wariant oktagonalny. Mamy nadzieję, że Wasze psy pokochają je tak bardzo jak nasze.

Zapraszamy do zakupów!