Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska standardowe Legowiska standardowe Legowisko Home Sweet Home cappuccino Legowisko Home Sweet Home cappuccino

Legowisko Home Sweet Home cappuccino

rozmiar cena ilość
  55 x 18 x 39 70.00 zł   szt
  62 x 18 x 44 75.00 zł   szt
  68 x 18 x 49 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0735

Do stworzenia ścianek bocznych legowiska wykorzystano grubą na 3 cm piankę poliuretanową. Za jej obicie posłużył materiał minky w kolorze cappuccino, który w połączeniu z brązowym futerkiem okalającym górny rant legowiska tworzy iście doskonały duet elegancji i ekstrawagancji. Nasze produkty skupiają się nie tylko na walorach estetycznych, ale także na praktyczności, dlatego materiał minky sprawia, że drzemiącemu zwierzaczkowi będzie wygodnie jak nigdzie indziej. Kolejnym, ważnym elementem posłania jest wyciągana poduszka, również obita materiałem minky z jednej strony, natomiast z drugiej znajdą Państwo niezwykle miękkie, brązowe futerko. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż w razie niedużych zabrudzeń nie musimy od razu prać poduszki, a jedynie wystarczy obrócić ją na drugą stronę. Wewnątrz poduszki umieściliśmy masę silikonowych kulek, które bezpośrednio przekładają się na wygodę i komfort snu oraz sprawiają, że całość jest niezwykle elastyczna i sprężysta. Dbając o wygląd posłania zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu z napisem "Home sweet home" oraz kostki na ściance bocznej.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp. ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.