Legowisko królewskie w kolorze cappuccino

Kod produktu: LELE 0734
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
85.00 szt
95.00 szt
Informacje

Ścianki boczne legowiska powstały dzięki wykorzystaniu 3 centymetrowego bloku pianki poliuretanowej. Za ich obicie obicie posłużył delikatny i łagodny materiał minky w kolorze jasnobrązowym (cappuccino), który charakteryzuje się niezwykłą miękkością. Górny rant posłania został także wykończony futerkiem minky w kolorze ecru, co nadaje całości produktu eleganckiej kolorystyki. O komfort snu waszego psa zadba wyciągana poduszka, wewnątrz której znajduje się mnóstwo silikonowych kulek. Nadają one poduszce plastyczności oraz elastyczności, co przekłada się na wygodę podczas snu. Do obicia poduchy wykorzystano opisywane wcześniej futerko minky w dwóch kolorach. Z jednej strony znajduje się częsć cappuccino, natomiast druga pokryta jest materiałem w kolorze ecru. W przypadku, gdy jedna strona się zabrudzi, można zawsze zmienić stronę, co znacznie ułatwia utrzymanie posłania w czystości.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla pieska ("The Prince sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("The Princess sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla psa:

  • ciepłe, wygodne i komfortowe
  • posiada dwustronną, dwukolorwą poduszkę
  • przyozdobione stylowym haftem
  • wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół
  • wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej
  • łatwe do utrzymania w czystości

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również