Strona główna Legowiska Legowiska Legowiska standardowe Legowiska standardowe Stalowo-popielate legowisko królewskie dla psa Stalowo-popielate legowisko królewskie dla psa

Stalowo-popielate legowisko królewskie dla psa

rozmiar cena ilość
  55 x 18 x 39 70.00 zł   szt
  62 x 18 x 44 75.00 zł   szt
  68 x 18 x 49 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: LELE 0700

Wsad ścianki bocznej widocznego na zdjęciu powyżej legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku (2 cm) pianki poliuretanowej, dzięki której nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, legowisko wróci do pierwotnych kształtów. Za obicie posłużyło nam oryginalne i ekstrawaganckie futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu posłania materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Głównym sprawcą tego, że legowisko jest tak bardzo wygodne, jest duża poduszka wewnątrz posłania. Jej wsad w 100% stanowi kulka silikonowa, która nie wywoła u Twojego czworonoga żadnych podrażnień ani zaczerwienień. Jej zaletą ponadto jest to, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa – z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianka boczna, a z drugiej tym co górny rant posłania. Spód spania wykonany został z antypoślizgowego materiału, dlatego korzystać można z niego zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Dbając o wygląd całości zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla suczki (haft "the Princess sleeps here"), istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("the Prince sleeps here"). O tym, na jaki haft zdecydowaliście się Państwo prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.