Brązowo-żółta meduza dla psa

Kod produktu: LEME 0835
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Do uszycia naszej stylowej i komfortowej meduzy dla psa wykorzystaliśmy materiały z najwyższej półki tak, by Waszemu pupilowi zagwarantować wypoczynek na najwyższym poziomie. Tkaniny, na które zdecydowaliśmy się postawić to brązowe futerko oraz kolorowy materiał, na którym nadrukowany został motyw kwiatowy - dzięki temu produkt jest dwukolorwy. Jak Państwo widzicie na zdjęciach powyżej posłanie można przekształcić w taki sposób, by futerko było na zewnątrz (opcja polecana na zimę) lub wewnątrz (opcja polecana na wiosnę i lato). Istnieje także możliwość całkowitego rozłożenia posłania, tak by ścianki boczne zamieniły się w powierzchnię płaską (materac). Elementem, który pozwala na takie zamiany jest wszyta w ścianki boczne tasiemka koloru brązowego. Produktem, który bezpośrednio wpływa na miękkość i elastyczność całości jest wsad posłania, który wykonany został z dużej ilości kulki silikonowej.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska dla psa:

  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • dwustronne i dwukolorowe
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • można je odwrócić na drugą stronę bądź do postaci materaca 

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również