Legowisko dla psa meduza malinowo-niebieska

Kod produktu: LEME 0825
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Prezentowane przez nas w dniu dzisiejszym legowisko zostało zaprojektowane w taki sposób, by doskonale dbać o komfort i wygodę małego pupila. W przypadku widocznego na zdjęciach powyżej posłania dla psa bardzo trudno określić, który materiał występuje na zewnątrz a który w środku, bowiem meduza jest dwustronna. Oznacza to, że latem nasz piesek może wylegiwać się na bawełnie koloru niebieskiego, natomiast zimą ogrzewać go będzie ciepłe i miłe futerko, które utrzymane zostało w intensywnej, amarantowej kolorystyce. Kolejną funkcją jaką może spełniać malinowa meduza to opcja materaca – wystarczy bowiem tylko rozwiązać błękitną szarfę, która znajduje się na jej górnym rancie, aby piesek mógł swobodnie wypoczywać w słońcu na tarasie. Całe legowisko wypchane zostało kulką silikonową nadającą legowisku dużej sprężystości oraz elastyczności.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska dla psa:

  • miękka, wygodna i komfortowa
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz wypełnień
  • można je przekręcić na drugą stronę, bądź też całkowicie rozłożyć do kształtu materaca
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • łatwe do utrzymania w czystości

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również
Bezrękawnik moro
Cena od: 80.00 zł
Czarna apaszka dla psa
Cena od: 15.00 zł
Polarowe ubranko US. Army
Cena od: 70.00 zł