Legowisko dla psa meduza żyrafa

Kod produktu: LEME 0826
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
130.00 szt
Informacje

Prezentowany w dniu dzisiejszym model legowiska dla psa dedykowany jest dla ras małych i średnich. Zostało ono zaprojektowane tak, aby latem pupil wypoczywał na przepuszczającej bawełnie, natomiast w zimie jego ciało ogrzewało miłe w dotyku futerko - oznacza to, że nasz nowy produkt jest dwustronny. Dzięki zastosowaniu specjalnych szwów oraz szerokiej szarfy wszytej w górny rant - meduzę można odwracać zmieniając tym samym materiał na którym wypoczywa piesek. Omawiany model z jednej strony ozdobiony został krótko przystrzyżonym futerkiem na którym nadrukowane zostały beżowo-brązowe żyrafie łatki, natomiast z drugiej naszyto mocną bawełnę w kolorze brązowym. Pomiędzy tkaninami umieszczona została gruba warstwa kulek silikonu, które mają za zadanie podnieść komfort snu zwierzęcia oraz sprawić, że do wnętrza posłania nie przedostanie się chłód jaki często występuje przy kontakcie meduzy z podłożem. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska dla psa:

  • można je odwrócić na drugą stronę
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • może pełnić funkcję materaca
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wypełnień 

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również