Meduza dla psa różowy tygrysek

Kod produktu: LEME 0828
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
130.00 szt
Informacje

Prezentowane posłanie dla psa wykonano niezwykle starannie, z ogromną dbałością o każdy szczegół. Kształt legowiska przypomina meduzę, stąd też wzięła się ta nazwa legowiska. Miękkie i wygodne ścianki meduzy zostały połączone ze sobą w formie sześciokąta. Innowacją legowiska jest możliwość przewinięcia go na odwrotną stronę, dzięki czemu możemy doskonale dopasować posłanie do ogólnego wystroju wnętrza w którym przebywa pies. Zewnętrzny materiał to wysokiej jakości krótko przystrzyżone futerko z nadrukiem różowo-czarnych tygrysich prążków, natomiast wewnętrzny to miękka i delikatna w dotyku czarna bawełna. To, co w rzeczywistości stanowi o wygodzie legowiska to jego wypełnienie - w tym przypadku była to sprężysta i elastyczna kulka silikonowa, dzięki której nasz produkt jest naprawdę wysokiej jakości. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety posłania dla psa:

  • istnieje możliwość zmiany strony legowiska, bądź też jego całkowitego rozłożenia do formy materaca 
  • ciepłe, wygodne i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • niezwykle eleganckie i stylowe

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również