Posłanie dla psa fioletowo-czarne

Kod produktu: LEME 0833
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Główną zaletą widocznego na zdjęciach powyżej posłania meduza dla psa jest fakt, iż jest ono dwustronne oraz można z niego zrobić legowisko ze ściankami bocznymi bądź też płaskiego materaca. To wszystko stoi za sprawą szarfy, którą umieściliśmy w górnym rancie ścianek, dzięki czemu całość można regulować i dopasować do potrzeb pupila. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Uniwersalność posłania sprawia, że mogą z niego korzystać zarówno pieski, jak i suczki nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym i jesiennym. Nasi projektanci doskonale przeanalizowali potrzeby czworonogów i zdecydowali się wykorzystać dwie zupełnie inne tkaniny – z jednej strony meduza obszyta została eleganckim materiałem z motywem fioletowo-czarnej kraty, z drugiej zaś ciepłym i miłym w dotyku futerkiem w kolorze czarnym, który doskonale utuli Twojego pupila do snu. Wsad legowiska powstał dzięki wykorzystaniu dużej ilości sprężystej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest elastyczna i doskonale współpracuje z ciałem psa. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety posłania dla psa:

  • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • miłe w dotyku i ciepłe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • dwustronne i dwukolorowe 
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin i wsadów

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również