Różowo-fioletowa meduza w kratkę

Kod produktu: LEME 0832
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje

Nasze legowisko meduza dla psa z pozoru produkt wygląda jak zwykłe posłanie, jednakże kiedy dobrze przeanalizujemy jego budowę to dojść możemy do wniosku, iż może zmienić swój wygląd. To wszystko za sprawą specjalnej tasiemki, która umieszczona została w górnym rancie ścianek bocznych, której poluzowanie pozwoli na to, by ścianki boczne przekształciły się w powierzchnię do leżenia (do formy materaca). Kolejną zaletą jest fakt, iż nasze legowisko jest dwustronne - to Państwo zadecydujecie na której części w danym dniu wypoczywać będzie Wasz pupili. Do wykonania spania wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały - z jednej strony legowisko obszyte zostało elegancką tkaniną z motywem fioletowo-różowej kraty. Obicie drugiej strony stanowi zaś gładkie i miłe w dotyku, różowe futerko, które doskonale sprawdzi się podczas chłodniejszych pór roku. Obydwa materiały są bardzo wytrzymałe, dlatego całość posłuży Waszemu pupilowi przez co najmniej kilka sezonów. To, co bezpośrednio wpływa na komfort i wygodę zwierzęcia to wsad posłania, czyli duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która doskonale ochroni Waszego psa od zimna podłogi oraz sprawi, że całość będzie sprężysta i miękka. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty (800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska dla psa:

  • stylowe, eleganckie i komfortowe
  • miękkie i wygodne
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów
  • dwukolorowe i dwustronne
  • łatwe do utrzymania w czystości 

 

Legowisko meduza dla psa sprzedawane jest w dwóch rozmiarach:

  • średnica 80 cm - idealna dla psów ważących od 1kg - 5kg
  • średnica 95 cm - idealna dla psów ważących od 5kg - 10 kg

Uwaga!

Średnica legowiska sięga 80 cm (mała) oraz 95 cm (duża) po jego całkowitym rozłożeniu na materac. Są to wymiary zewnętrzne, szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm.

W przypadku meduzy małej (80cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 42cm x 42cm, natomiast w przypadku meduzy dużej  (95cm) siedzisko wewnętrzne osiąga szacunkowy wymiar 55cm x 55cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie