Legowisko dla psa motyw krowich łatek

Kod produktu: LEOP 0841
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko zostało zaprojektowane tak, aby idealnie dopasowywać się do nowocześnie urządzonych mieszkań. Posłanie to ma za zadanie zapewnić śpiącemu w nim zwierzęciu przestrzeń, wewnątrz której będzie się czuło bezpiecznie i swobodnie. Zewnętrzna strona legowiska obszyta została czarną bawełną, z kolei górna, zewnętrzna część obszyta została krótkim białym futerkiem wzbogaconym w czarne plamy przypominające krowie łatki. Stąd też powstała nazwa prezentowanego legowiska. W miejscu łączenia się wcześniej wspomnianych materiałów umieszczony został ozdobny sznurek, które doskonale łączy w całość kompozycję. Dodatkowo legowisko udekorowano czarnymi kokardkami w celu wzbogacenia stylu posłania. Wewnątrz struktury legowiska umieszonych została masa silikonowych kulek, które gwarantują miękkość i sprężystość posłania. Prezentowane spanie dla psa wyposażone zostało w dwie poduszki. Jedna z nich została umieszczona w centralnej części posłania i bezpośrednio odpowiada za wysoki komfort snu czworonoga. Druga z kolei stworzona została w kształcie kości i umożliwia oparcie głowy podczas drzemki. Poduszka ta przyozdobiona została eleganckim haftem wzgogaconym kryształkami cyrkonii.

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie oraz temp., która nie będzie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla psa:

  • precyzyjnie wykonane i wykończone
  • szykowne i eleganckie
  • z łatwością dopasowuje się do nowoczesnych wykończeń mieszkań
  • miękkie w dotyku
  • delikatne, ale jednocześnie trwałe
  • posiada antypoślizgowy spód

 

Wymiary czarnego posłania:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 14 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2-4 cm. Wymiar siedziska wewnętrznego wynosi ok. 40cm x 40cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również