Legowisko dla psa oponka zebra

Kod produktu: LEOP 0838
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Okrągłe oparcie posłania sprawia, że leżący w nim piesek może swobodnie się w nim położyć w swojej ulubionej pozycji. Zewnętrzna strona legowiska ozdobiona została czarną bawełną, natomiast góra oraz cały środek wykończony został bardzo delikatnym czarno-białym futerkiem z nadrukiem pasków zebry. Na łączeniu obu tych tkanin został wszyty czarny sznur dekoracyjny oraz kilka czarnych kokardek. Całe posłanie dla psa wypchane zostało drobnymi kulkami silikonowymi, które nadają mu dużej sprężystości oraz lekkości. W środku legowiska umieszczono okrągłą poduszkę (również uszytą z biało-czarnego futerka) dzięki której posłanie jest sprężyste i wygodne. Ten praktyczny i bardzo elegancki model posłania dla psa wyposażony został dodatkowo w druga poduszkę (w kształcie psiej kości). Jej zadaniem jest podparcie głowy psa w ten sposób aby mógł wygodnie obserwować do dzieje się ciekawego w naszym mieszkaniu.  

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie oraz temp., która nie będzie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla psa:

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wypełnień
  • miękkie, wygodne i komfortowe 
  • posiada w zestawie dodatkową poduszkę w kształcie kostki
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • niezwykle eleganckie i stylowe 

Wymiary posłania dla psa:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 14 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2-4 cm. Wymiar siedziska wewnętrznego wynosi ok. 40cm x 40cm. Dodatkowa poduszka w kształcie kości posiada szacunkowe, zewnętrzne wymiary 38cm x 21cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie