Oponka legowisko dla psa fioletowo-różowa kratka

Kod produktu: LEOP 0849
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

To, co w rzeczywistości ma wpływ na komfort i wygodę zwierzęcia, które będzie wypoczywać w prezentowanej na zdjęciach powyżej oponce to wsad, czyli elastyczna i sprężysta kulka silikonowa. Legowisko składa się tak naprawdę z dwóch części, które razem tworzą niepowtarzalną całość - z wyciąganej poduszki oraz oparcia. Do ich obicia wykorzystaliśmy dwie tkaniny, które razem tworzą doskonałą kompozycję. Wewnętrzna strona ścianek bocznych oraz wyciągana poduszka powstały dzięki wykorzystaniu miłego w dotyku, gładkiego, różowego futerka, które to ma bezpośredni kontakt z ciałem pupila. Dolna część posłania obita została zaś elegancką i oryginalną tkaniną, na której nadrukowany został motyw fioletowo-różowo-czarnej kraty. Obydwa materiały połączone ze sobą zostały za pomocą ozdobnego sznura, który doskonale spaja całość. Kolejną zaletą naszego legowiska dla psa jest fakt, iż w komplecie posiada poduszkę w kształcie kostki, która wykonana została z dokładnie tego samego materiału, co poduszka wewnątrz posłania oraz wnętrze. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się umieścić na niej aplikację przedstawiającą logo naszej firmy.

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie oraz temp., która nie będzie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada w komplecie dodatkową poduszkę w kształcie kości
  • miękkie, wygodne i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin oraz wypełnień
  • ciepłe i miłe w dotyku
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • stylowe i eleganckie 

Wymiary czarnego posłania:

  • średnica 67 cm
  • wysokość 14 cm

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2-4 cm. Wymiar siedziska wewnętrznego wynosi ok. 40cm x 40cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również