O firmie

Chihuahua Design to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży zoologicznej. Obecnie staramy poszerzyć nasze horyzonty sprzedaży o nowe możliwości jakie obecnie daje nam sieć Internet.

Głównym zadaniem naszej firmy jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej ze sprzedażą markowych akcesoriów zoologicznych produkowanych przez firmę York Design, której jesteśmy partnerem handlowym. Produkty tej firmy są znane i cenione na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Nasza firma działa w branży zoologicznej od ponad 10 lat. Od 5 lat sprzedajemy produkty Firmy York Design na terenie Polski. Doświadczenie pozwala nam zaoferowac  towary z najwyższej półki po bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracując w dziedzinie nowych form oraz deseni z naszym partnerem handlowym, ciągle oferujemy nowe produkty wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

W naszej firmie pracuje zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o jakość akcesoriów prezentowanych naszym sklepie, o zawartość merytoryczną każdego opisu produktu oraz o sprawność i niezawodność sklepu internetowego. Pomagamy nie tylko w realizacji wybranego przez Państwa produktu ale również, służymy bogatą wiedzą zdobytą wieloletnim doświadczeniem w branży dobierając bądź sugerując rozwiązania adekwatne do etapu internetowej ekspansji naszego Klienta.

Prace nad sklepem internetowym zespół Chihuahua Design zapoczątkował we wrześniu 2009 r. Serwis w fazie testów funkcjonował od listopada 2009 r., natomiast oficjalna premiera w internecie miała miejsce 24 listopada 2009 r. Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.

Jedną ze specjalności naszej firmy są legowiska oraz ubranka dla psów, które ze względu na najwyższą jakość wykonania oraz wiele zróżnicowanych funkcji, spełniają największe oczekiwania nie tylko samych właścicieli psów ale również ich czworonożnych pociech. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania są połączeniem lekkości oraz ogromnej wygody, a zastosowanie w produktach najwyższej jakości materiały sprawiają że nasze ubranka oraz legowiska zaliczyć należy do najlepszych w kraju. Dodatkowym atutem naszych produktów jest niezaprzeczalny fakt iż można je dostosować do indywidualnych preferencji. Doskonale znamy potrzeby małych psów dlatego nasza firma tworzy nowe produkty nie tylko dla psów rasy chihuahua. Bliźniaczy sklep prowadzi sprzedaż podobnego asortymentu który skierowany jest dla yorków oraz maltańczyków. Produkty dla omawianych ras dostępne są w sklepie York Shop znajdującym się pod adresem www.york-shop.pl
Wszystkie zainteresowane osoby zapoznania się z naszą ofertą legowisk oraz ubranek dla psów. Mamy nadzieję że szeroka gama produktów przypadnie Państwu do gustu i stale będziecie odwiedzać nasze sklepy.

Bezrękawnik amarantowo-czarna kratka
Elegancki i komfortowy bezrękawnik zimowy dla psa, który pięknie układać się będzie na jego ciele.
Cena od: 60.00 zł
Fioletowo-różowy kombinezon zimowy dla maltańczyka
Widoczny na zdjęciu powyżej kombinezon powstał dzięki wykorzystaniu nieprzemakalnego ortalionu w kolorze fioletowym.
Cena od: 85.00 zł
Legowisko budka dla psa żyrafa
Eleganckie i stylowe legowisko dla psa w kształcie budki, które wykonane zostało z wysokiej jakości tkanin.
Cena od: 125.00 zł
Bezrękawnik błękitny
Elegancki bezrękawnik wykonany został z najwyższej jakości polaru w kolorze jasnego błękitu. Całość wykończona
Cena od: 45.00 zł