Regulamin sklepu

Sklep internetowy York Group prowadzi sprzedaż wysyłkową produktów dla psów i kotów na terenie całej Polski i . Zakupow dokonuje się po zarejstrowaniu na stronach serwisu. Daje to mozliwość śledzenia zamówionego towaru, jak i branie udzialu w promocjach przygotowanych przez naszą firmę.
Wszystkie ceny podane w serwisie sa cenami brutto zawieraja podatek VAT

York Group Gertruda Czechowicz

ul. Zelwerowicza 20E/29
35-601 Rzeszów,

NIP 813-156-37-13

Regon 180388792

 

PRAWA E-KONSUMENTA

Poniżej przedstawiamy Państwu przepisy, które wynikają z Ustawy o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów Oraz o Odpowiedzialności za Szkodę Wyrządzoną Przez Produkt Niebezpieczny.
Jeśli rezygnujesz z zakupu to umowa pomiędzy Tobą, a Sprzedawcą uznawana jest za niezawartą i jesteś zwolniony z wszelkich zobowiązań. Musisz odesłać zakupiony towar na wskazany przez Sprzedawcę adres w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania. Produkt musi być w stanie niezmienionym ( nie może  być używany, ale można go przymierzyć ). Jeśli na stronie sklepu internetowego nie zostały podane informacje lub nie zostałeś poinformowany przez sprzedawcę sklepu o :

 • nazwie i siedzibie sklepu,
 • cenie obejmującej także cło i podatki,
 • zasadach zapłaty,
 • kosztach, terminie i sposobie dostawy
 • prawie do odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni kalendarzowych
 • miejscu i sposobie składania reklamacji  to termin, w którym możesz zrezygnować z zakupu wydłuża się do 12 miesięcy

 

KIEDY SPRZEDAWCA MUSI ODDAĆ NAM PIENIĄDZE

 • Sprzedawca ma obowiązek zwrócić Kupującemu pieniądze za odesłany towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania oświadczenia od Kupującego o odstąpieniu od umowy "kupna " lub od otrzymania zwróconego towaru ( w zależności od wcześniejszego ustalenia ). 
 • Pieniądze zostaną zwrócone w ten sam sposób, w jaki Kupujący dokonał zapłaty. 

 

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997) dane te nie bedą udostępniane firmom i osobom trzecim, a wszyscy zarejestrowani klienci sklepu mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu się (w opcjach konta użytkownika). Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto poprawnie wypełni formularz zamówienia, lub prześle faksem albo złoży telefonicznie zamówienie na sprzedawane przez nas produkty.
Oferta jest ograniczona do terenu Polski.

 

ZASADY ZAKUPU

 • Aby dokonać zakupu należy przesłać umieszczony w "Twoim koszyku" poprawnie wypełniony formularz zamówienia. 
 • Klienci wpisani do naszej bazy mogą zarejestrować się w sklepie podając jedynie e-mail (login) i hasło.
 • W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy mailem jego przyjęcie. 
 • Prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonów w celu weryfikacji zamówienia

 

WYSYŁKA I ZWROTY

 • Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską  lub firmą kurierską DPD Polska. Koszt dostawy towaru według aktualnych cen Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DPD Polska. 
 • Zgodnie z obowiązującym prawem, towar nabyty w sklepie internetowym można zwrócić w ciagu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu.
 • Zwrócony towar nie może posiada śladów użytkowania
 • Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu np. paragon / fakturę, gwarancję , instrukcję użytkowania, potwierdzenie transakcji itp.
 • Firma nie przyjmuje zwróconego towaru w paczkach pobraniowych

 

 

CZAS REALIZACJI

 • do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia ( forma płatności " przy odbiorze ") lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności " przedpłata na konto ") - dotyczy : legowisk, obroży, toreb oraz innych akcesoriów) 
 • do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (forma płatności "przy odbiorze " lub zaksięgoewania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności "przedpłata na konto " ) - dotyczy : produktów gotowych o rozmiarach standardowych i szytych wg podanych przez klienta  indywidualnych wymiarów psa - ubranka.

 
 

POCZTA POLSKA

Klient dokonując zakupów w firmie York Group (składając zamówienie) tym samym udziela sprzedawcy (firmie York Group) pełnomocnictwa, w którym upoważnia sprzedawcę do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych w Jego imieniu i na jego rachunek. Wynagrodzenie za powstałą w ten sposób usługę pośrednictwa wliczone jest w cenę towaru. Kupienie towaru oznacza jednocześnie zaakceptowanie warunków sprzedaży, a więc również udzielenie upoważnienia sprzedawcy do zlecenia w imieniu kupującego wykonania usługi przesłania paczki. W ten sposób sprzedający (firma York Group) nie będzie świadczył usługi przesłania towaru, a jedynie obciąży kupującego zwrotem poniesionych w Jego imieniu kosztów. Izba Skarbowa potwierdziła, że w takiej sytuacji zwrot kosztów przesyłki nie podlega VAT (wskazania zgodnie z art. 43 ust. 1 ptk1 ustawy o VAT  zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy). Pod pozycja drugą tego załącznika zostały wymienione usługi świadczone przez Pocztę Polską i oznaczone symbolem PKWiU 64.11. Zwolnienie to ma więc szczególny, podmiotowy charakter i dotyczy wyłącznie czynności wykonywanych przez Pocztę Polską na rzecz zleceniodawcy.

 

ZASADY PŁATNOŚCI

 • Przelew na konto
 • płatnośc za pobraniem

 

REKLAMACJE

 • W przypadku dostawy kurierskiej za uszkodzony towar odpowiada firma kurierska (prosimy o sprawdzenie towaru w obecności kuriera).
 • Reklamacje dotyczące wad fabrycznych produktu przyjmujemy po dostarczeniu reklamowanego towaru do naszej siedziby.

 

WYMIANA

 • Koszty wymienianego produktu ponosi klient (jeżeli towar został wysłany zgodnie z zamówieniem). 
 • W przypadku gdy nastapiło błędne wysłanie towaru koszty przesyłki ponosi firma York Group. 
 • Towar może zostać wymieniony na inny po uzgodnieniu szczegółów ze sprzedawcą. 
 • TOWAR SZYTY NA INWIDUALNE WYMIARY PSA, PODANE PRZEZ KLIENTA NIE PODLEGA WYMIANIE ORAZ ZWROTOWI! (rozmiar ubranek inny niż podany w tabeli:1,2,3)

 

KOSZTY WYSYŁKI NA TERENIE POLSKI

Łączny koszt dostarczenia zamówionego przez Państwa towaru uwarunkowany jest od wybranej formy płatności oraz sposobu jego dostawy. Nasz sklep z akcesoriami dla psów oferuje dwie metody płatności. Pierwszą z nich jest przedpłata (płatność przelewem na konto lub też płatność kartą on-line poprzez system PayU) Zachęcamy do rozliczeń on-line – ponieważ ta metoda jest szybsza i wygodniejsza. Drugą formą jest płatności za pobraniem (klient płaci za zamówiony towar kurierowi bądź też listonoszowi w chwili odbioru zamówienia).


 

 

Przesyłki w obrocie krajowym dostarczane są przez dwie firmy – Pocztę Polską oraz DPD.

Poniżej prezentujemy cennik usług:

 

Poczta Polska S.A  Poczta Polska

 

Towar oraz spsób dostawy Koszt dostawy
Przedpłata
Pobranie
Ubranka - przesyłka polecona priorytetowa 12 PLN 22 PLN
Legowiska - paczka priorytetowa 22 PLN 30 PLN
Drobne akcesoria (smycz, obroża, biżuteria) - przesyłka polec.priorytetowa 12 PLN 22 PLN
Większe akcesoria (torba,schody) - paczka priorytetowa 22 PLN 30 PLN

 

Wybierając opcję dostawy towaru za pośrednictwem Poczty Polskiej zyskują Państwo mozliwośc odbioru paczki w dogodnym terminie, bowiem w razie braku możliwości dostarczenia przesyłki w danym dniu listonosz powinien pozostawić Państwu awizo. Przesyłkę można odebrać z Poczty Polskiej w ciągu 14 dni.

 

 


 

 

DPD Polska Sp. z o.o.  dpd

 

Towar oraz spsób dostawy Koszt dostawy
Przedpłata Pobranie
Ubranka 15 PLN 17 PLN
Legowiska  15 PLN 17 PLN
Drobne akcesoria (smycz, obroża, biżuteria)  15 PLN 17 PLN
Większe akcesoria (torba,schody)  15 PLN 17 PLN

 

Wybierając opcję dostawy Kurierem DPD przesyłka dostarczana jest znacznie szybciej niż w przypadku Poczty Polskiej. Przed dostarczeniem paczki kurier ma możliwość skontaktowania się z Państwem celem ustalenia godziny dostawy towaru. Proszę zwrócić szczególną uwagę podczas składania zamówienia aby podać poprawny numer telefonu do kontaktu z kurierem. Jest to gwarancją właściwej komunikacji oraz szybkiej dostawy paczki.

 

Przelewy bankowe:

Jeżeli wybrali Państwo opcje płatności na nasze konto prosimy o wpłatę na numer podany poniżej:

Nazwa banku: PBS O/Rzeszów

Nr : 65 8642 1126 2012 1127 2069 0001
Dla przelewów międzynarodowych należy podać IBAN (jest to oznaczenie PL przed numerem konta) w przypadnu naszego ma następujące oznaczenie
PL 65 8642 1126 2012 1127 2069 0001
SWIFT: POLUPLPR
Ważne !!!
W trakcie dokonywania przelewu w rubryce "tytułem" należy podać nr zamówienia przesłanego do Państwa mailem

Czarna pelerynka z łapkami
Pelerynka wykonana jest z nieprzemakalnego ortalionu w kolorze czarnym, który chronić będzie Twojego psa przed deszcz
Cena od: 60.00 zł
Ubranko dla psa koszulka czarna Cat Killer
Wysokiej jakości ubranko dla psa, które przyozdobione zostało oryginalną aplikacją z cyrkonii.
Cena od: 60.00 zł
Niebieska kurtka ortalionowa
Prezentowana na zdjęciu kurtka przeznaczona jest dla psów ras małych oraz średnich. Idealnie sprawdzi się podczas j
Cena od: 50.00 zł
Pelerynka khaki
Elegancka pelerynka dla psa, która będzie stanowić doskonałą warstwę ochronną od zimna i opadów.
Cena od: 50.00 zł