Strona główna Ubranka Ubranka Kurtki zimowe Kurtki zimowe Amarantowo-czarna kurtka z futerka minky Amarantowo-czarna kurtka z futerka minky

Amarantowo-czarna kurtka z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 85.00 zł   szt
  rozmiar 2 85.00 zł   szt
  rozmiar 3 85.00 zł   szt
  rozmiar inny 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBKU 0530

Widoczne na zdjęciu powyżej ubranko to elegancja sama w sobie, wykonane zostało ono z oryginalnego futerka minky w kolorze amarantowym. Całość podszyta została ciepłym i miłym w dotyku, czarnym polarem, który doskonale izolować będzie Waszego pupila od zimna i przeciągów. Aby jeszcze lepiej zadbać o komfort Twojego pupila zdecydowaliśmy się na umieszczenie czarnych ściągaczy na tułowiu oraz przednich łapkach. Ważnym elementem ubranka jest niewielki kapturek, który może pełnić funkcję zarówno ozdobną, jak i ochronną - w razie dużego mrozu można go założyć psu na głowę i nie martwić się o to, czy Wasz pupil jest odpowiednio chroniony od zimna. Na pleckach znajdziecie Państwo także malutką kieszonkę. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż ubranko jest zapinane na zatrzaski, dzięki czemu z produktu korzystać mogą także psy długowłose, ponieważ ich włos nie zostanie zatrzaśnięty. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

ubranka