Strona główna Ubranka Ubranka Kurtki zimowe Kurtki zimowe Różowo-popielata kurtka z futerka minky Różowo-popielata kurtka z futerka minky

Różowo-popielata kurtka z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 85.00 zł   szt
  rozmiar 2 85.00 zł   szt
  rozmiar 3 85.00 zł   szt
  rozmiar inny 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBKU 0517

Nasza nowa kurteczka wykonana została z milutkiego i eleganckiego futerka minky w kolorze pudrowego różu. Materiał ten jest niezwykle interesujący ze względu na swoją fakturę - posiada dużą ilość wytłoczonych wypustek, które są bardzo miłe w dotyku. Różowe futerko podszyte zostało eleganckim i gładkim, popielatym polarem, który, poza tym, że będzie stanowił dodatkową warstwę izolującą od zimna, to nie będzie mechacił i elektryzował włosa psa. Zdecydowaliśmy się także na umieszczenie ściągaczy w kolorze popielatym na tułowiu oraz łapkach, które jeszcze bardziej przyczynią się do izolacji ciała zwierzęcia od zimnych podmuchów powietrza. Nasza nowa, różowa kurteczka wyposażona została w malutką kieszonkę, w której zmieści się ulubiony przysmak Waszego psa oraz w ciepły kapturek, który w razie dużego mrozu można założyć czworonogowi na głowę, chroniąc go przed wyziębieniem organizmu. Całość zapinana jest na niewielkie napy, dzięki czemu włos Waszego pupila nie zostanie w żaden sposób wciągnięty.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

ubranka