Strona główna Ubranka Ubranka Kurtki zimowe Kurtki zimowe Stalowo-czarna kurtka z futerka minky Stalowo-czarna kurtka z futerka minky

Stalowo-czarna kurtka z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 85.00 zł   szt
  rozmiar 2 85.00 zł   szt
  rozmiar 3 85.00 zł   szt
  rozmiar inny 85.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBKU 0529

Gównym powodem, dla którego widoczny na zdjęciach produkt jest taki wyjątkowy, jest ekstrawaganckie i eleganckie futerko minky w kolorze popielatym.  Warto także zwrócić uwagę na samą strukturę materiału - nie jest on gładki, a przyozdobiony dużą ilością małych wypustek, które sprawiają, że całość jest bardzo miła w dotyku i elegancka. Aby jeszcze lepiej ochronić Waszego pupila od zimna zdecydowaliśmy się na podszycie całości ciepłym i gładkim polarem, który nie będzie elektryzował włosa Waszego psa. Został on ponadto kolorystycznie dopasowany do ściągaczy, które znajdziecie Państwo na przednich łapkach i tułowiu, które to dodatkowo chronią zwierzę przed zimnymi podmuchami wiatru i utrzymują kurtkę na swoim miejscu. Istotnym elementem ubranka jest ponadto kapturek, który w razie dużego mrozu, bądź wiatru można założyć zwierzakowi na głowę, chroniąc go jednocześnie od wyziębienia. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiej kieszonki na pleckach ubranka, która pomieści niewielki przysmaczek, bądź też urządzenie namierzające czworonoga. Całość zapinana jest na niewielkie napy, dzięki czemu włos Waszego pupila nie zostanie w żaden sposób wciągnięty.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

ubranka