Ubranka ekskluzywne

Białe futro dla psa

Białe futro dla psa

Wygodne i eleganckie ubranko dla psa, które zadba o to, by Wasz psiak był dobrze izolowany od zimn
Cena od: 90.00 zł
Bordowe futro ekskluzywne

Bordowe futro ekskluzywne

Stylowe i ciepłe futro dla psa, które zadba o to, by Twój pies był doskonale izolowany od zimna
Cena od: 90.00 zł
Czarne futro dla psa

Czarne futro dla psa

Nietuzinkowe ubranko dla psa, które zadba o to, by Twój pies był dobrze izolowany od zimna i wiat
Cena od: 90.00 zł

Ciepłe ubranko dla psa

Każdy odpowiedzialny właściciel yorka czy maltańczyka zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, by jego pupil był odpowiednio zabezpieczony od zimna, wiatru i opadów atmosferycznych. Musimy pamiętać o tym, że czworonogi małych gabarytów nie zostały tak dobrze wyposażone przez matkę naturę w grube warstwy futra jak ich więksi kuzyni, dlatego to właściciele powinni zadbać o to, by psiaki były dobrze izolowane od chłodu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki wybór, jeśli chodzi o stylizacje dla psów, dlatego każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego, co sprawi, że Wasz pupil będzie wyglądał elegancko i stylowo. Pamiętajmy, że przed zakupem danego odzienia powinniśmy w pierwszej kolejności przyjrzeć się stylowi życia naszego pupila, a następnie zadbać o to, by wybrane przez nas ubranko dobrze układało się na jego ciele i w żaden sposób nie krępowało jego ruchów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogromną ilość ubranek dla psów. Co ciekawe, praktycznie każde z nich uszyć możemy na indywidualny wymiar, dzięki czemu psiaki o nieregularnej budowie będą mogły cieszyć się dobrze dopasowanym ubrankiem.

Ubranka ekskluzywne dla psów futra

Od kilku lat możemy się spotkać z tendencją, że coraz więcej modowych koncernów decyduje się na rezygnowanie z szycia futer, bowiem ich tworzenie wiąże się z cierpieniem zwierząt. My również należymy do grona osób, dla których najważniejsze jest dobro zwierzęcia, niezależnie jakiego, dlatego stawiamy przede wszystkim na alternatywne materiały, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Nauczyliśmy się, że najlepszym podejściem do życia jest życie w zgodzie z naturą oraz z poszanowaniem dla innych organizmów. Dlatego też do szycia naszych produktów i akcesoriów dla psów wykorzystujemy jedynie tkaniny z najwyższej półki, dzięki czemu mamy gwarancję, iż nasze ubranka są ecofriendly. Również widoczne na zdjęciach powyżej ubranka futra dla psów wykonane zostały ze sztucznych i barwionych futer, które zostały stworzone w ekologicznych fabrykach. Nie musicie się jednak Państwo obawiać, ponieważ mimo tego, że nasze tkaniny to alternatywa dla naturalnych futer, to w rzeczywistości w żaden sposób od nich nie odbiegają. Są one niezwykle miłe w dotyku oraz gładkie, dodają także szyku i klasy, tak jak w przypadku oryginalnych futer zwierzęcych. Jeśli więc chcesz, aby Twój psiak był bardziej przyjazny środowisku, a jednocześnie elegancki i stylowy to powinieneś wyposażyć go w jedno z naszych futerek.

Na jakie okazje nadają się ubranka ekskluzywne?

Nie chcemy Państwa w żaden sposób ograniczać, bowiem moda jest po to, by z nią eksperymentować, dlatego proponujemy byście to Państwo sami zadecydowali o tym, kiedy chcecie ubrać swojego psiaka w eleganckie ubranko. Ze swojej strony możemy jedynie dodać, iż nasze futerka najlepiej sprawdzą się podczas chłodniejszych pór roku, kiedy to szczególnie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie czworonoga przed wychłodzeniem organizmu oraz niepotrzebną utratą ciepła. Na ten moment w naszej ofercie znajdziecie Państwo 3 warianty futerek, które sprawdzą się podczas wyjścia na imprezę czy też na świętowanie z rodziną. Jeśli więc chcecie zagwarantować swojemu pupilowi nieskazitelny wygląd, a przy tym zadbać o jego odpowiednią izolację od zimna i wiatru to nasze ubranko ekskluzywne doskonale sprawdzi się w tej roli.

Zalety ubranek ekskluzywnych:

  • Wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • Doskonale dopasowują się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • Nie krępują ruchów
  • Dobrze izolują od zimna, wiatru oraz opadów
  • Dodają szyku i klasy
  • Są wykonane z ekologicznych futerek