Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka na papiloty Ubranka na papiloty Czarne ubranko na papiloty z czerwonymi dodatkami Czarne ubranko na papiloty z czerwonymi dodatkami

Czarne ubranko na papiloty z czerwonymi dodatkami

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 50.00 zł   szt
  rozmiar 2 50.00 zł   szt
  rozmiar 3 50.00 zł   szt
  rozmiar inny 50.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0531

Koszulka idealnie sprawdzi się także w domu w którym mieszka sfinks, ponieważ jest delikatna, przez co nie przeszkadza w swobodnym poruszaniu się. Do jej wykonania wykorzystaliśmy przewiewną satyno-żorżetę w kolorze czarnym. Dzięki zastosowaniu takiego właśnie materiału ubranko idealnie nadaje się do wykorzystywania w lecie, ponieważ ułatwia cyrkulację powietrza, chroniąc przy tym skórę u zwierząt łysych, lub włos u zwierząt długowłosych noszących papiloty. Aby wykończyć całość, nasi projektanci zdecydowali się na przyozdobienie koszulki czerwoną satyno-żorżetą. Aby ułatwić zakładanie koszulki, na brzuszku umieściliśmy rząd nap, dzięki którym włos czworonoga nie zostanie przycięty.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem nadaje się do prania w pralce. Wystarczy jedynie ustawić program na niskie wirowanie i niską temperaturę.