Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka na papiloty Ubranka na papiloty Czerwone ubranko z czarnymi dodatkami Czerwone ubranko z czarnymi dodatkami

Czerwone ubranko z czarnymi dodatkami

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 50.00 zł   szt
  rozmiar 2 50.00 zł   szt
  rozmiar 3 50.00 zł   szt
  rozmiar inny 50.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0535

Naszym celem było także stworzenie takiego ubranka, które uniemożliwiłoby ponadto psu ściąganie papilotów, przy jednoczesnym niszczeniu naszej pracy włożonej w pielęgnację. Koszulka na papiloty wykonana została z elastycznej i sprężystej, czerwonej satyno-żorżety, dzięki czemu jest lekka i przewiewna, idealnie nadająca się do wykorzystywania także w upalne dni lata. Szyja i łapki wykończone zostały tym samym materiałem, jednak w kolorze czarnym, dzięki czemu całość doskonale ze sobą współgra i tworzy oryginalne zestawienie. Ubranko zapinane jest od spodu na napy co naszym zdaniem zdecydowanie ułatwi ubieranie psu ubranka, a przy tym nie zatrzaśnie włosa, tak jakby mogłoby mieć to miejsce w przypadku zapięcia na zamek.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem nadaje się do prania w pralce. Wystarczy jedynie ustawić program na niskie wirowanie i niską temperaturę.