Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka na papiloty Ubranka na papiloty Różowe ubranko z białymi dodatkami Różowe ubranko z białymi dodatkami

Różowe ubranko z białymi dodatkami

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 50.00 zł   szt
  rozmiar 2 50.00 zł   szt
  rozmiar 3 50.00 zł   szt
  rozmiar inny 50.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0534

Ubranko na papiloty powstało dzięki wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości. Przy projektowaniu tej koszulki ważnym dla nas było, by wykorzystać materiał lekki i przewiewny, zapewniający psu stuprocentową wygodę, nawet w lecie. Materiał, który zdecydowaliśmy się wykorzystać to nic innego jak różowa satyno-żorżeta, lekka i co najważniejsze luźna, zapewniająca doskonały przepływ powietrza. Całość wykończona została tym samym materiałem, jednak w kolorze białym, dzięki czemu koszulka jest doskonale wykończona i ozdobiona. Ubranko zapinane jest od spodu na napy, co naszym zdaniem zdecydowanie ułatwi ubieranie psa, a przy tym nie zatrzaśnie włosa, tak jakby mogłoby mieć to miejsce w przypadku zapięcia na zamek.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem nadaje się do prania w pralce. Wystarczy jedynie ustawić program na niskie wirowanie i niską temperaturę.