Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka okazjonalne Ubranka okazjonalne Ubranko dla psa Czerwony Kapturek Ubranko dla psa Czerwony Kapturek

Ubranko dla psa Czerwony Kapturek

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 70.00 zł   szt
  rozmiar 2 70.00 zł   szt
  rozmiar 3 70.00 zł   szt
  rozmiar inny 70.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0539

Pelerynka Czerwony Kapturek powstała dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Zapewne nie dziwi Państwa nazwa ubranka – Czerwony Kapturek, gdy widzicie tak cudowną pelerynkę, wykonaną z czerwonego polaru. Spód ubranka podszyliśmy beżowym, miłym w dotyku futerkiem, którego zaletą jest fakt, że doskonale otula czworonoga. Nasz produkt ma ciepły kaptur, który w razie dużego mrozu założyć można psu na głowę, chroniąc jednocześnie jego uszka przed zmarznięciem. Aby jeszcze lepiej ochronić wszystkie małe zmarzluchy, nasi projektanci zdecydowali się umieścić dwie czerwone wstążeczki, które zawiązane pod szyjką, uniemożliwią zimnemu powietrzu dostanie się pod ubranko. Peleryna zapinana jest od spodu na rzep, który znajduje się na specjalnym pasku. 

W razie dużych zabrudzeń związanych z użytkowaniem przez czworonoga, produkt z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jednocześnie program na niskie wirowanie.