Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka polarowe Ubranka polarowe Czerwone ubranko polarowe z motywem kwiatowym Czerwone ubranko polarowe z motywem kwiatowym

Czerwone ubranko polarowe z motywem kwiatowym

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 50.00 zł   szt
  rozmiar 2 50.00 zł   szt
  rozmiar 3 50.00 zł   szt
  rozmiar inny 50.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0541

Widoczne na zdjęciu powyżej ubranko w całości wykonane zostało z ciepłego i wygodnego polaru w kolorze intensywnej czerwienii, które to doskonale ochroni Twojego pupila od zimna, przeciągów oraz ujemnych temperatur. W pasie posiada ono białą gumkę ściągającą, której zadaniem jest odpowiednie przytrzymanie ubranka i uniemożliwienie mu zsuwania się. Ważną cechą kubraczka jest fakt, iż doskonale dopasowuje się on do kształtów anatomicznych zwierzęcia nie krępująć mu przy tym ruchów. Całość przyozdobiona została elegancką, białą tasiemką na której nadrukowane zostały motywy kwiatowe. Innowacją jaką zdecydowaliśmy się wprowadzić jest danie Państwu wyboru, czy wolicie, żeby kubraczek zapinany był na napy, czy też na zamek błyskawiczny. O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia, w innym przypadku to firma wybierze zapiecie ubranka. Jest to produkt, który idealnie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym, kiedy to szczególnie zależy nam na tym by ochronić swojego czworonoga od wyziębienia organizmu.

W razie zabrudzeń kubraczek z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie wirowanie oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.