Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka polarowe Ubranka polarowe Różowe ubranko polarowe z motywem kwiatowym Różowe ubranko polarowe z motywem kwiatowym

Różowe ubranko polarowe z motywem kwiatowym

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 50.00 zł   szt
  rozmiar 2 50.00 zł   szt
  rozmiar 3 50.00 zł   szt
  rozmiar inny 50.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0542

Widoczne na zdjęciu powyżej ubranko wykonane zostało z wysokiej jakości polaru w kolorze delikatnego różu, które to doskonale zadba o komfort i wygodę Twojego czworonoga. Jego zaletą jest fakt, iż doskonale izolować będzie Twojego psa od zimna, przeciągów oraz ujemnych temperatur, dlatego też kubraczek idealnie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym. Na pleckach umieszczona została niewielka gumka ściągająca, której zdaniem jest uniemożliwienie przemieszczania się produktu oraz dobre dopasowanie całości do kształtów anatomicznych zwierzaka. Nasze ubranko polarowe przyozdobione zostało elegancką tasiemką, na której nadrukowany został motyw kwiatowy. Innowacją jaką zdecydowaliśmy się wprowadzić jest danie Państwu wyboru, czy wolicie, żeby kubraczek zapinany był na napy, czy też na zamek błyskawiczny. O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia, w innym przypadku to firma wybierze zapiecie ubranka.

W razie zabrudzeń kubraczek z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie wirowanie oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.