Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka zimowe Ubranka zimowe Beżowo-różowy kombinezon zimowy z futerka minky Beżowo-różowy kombinezon zimowy z futerka minky

Beżowo-różowy kombinezon zimowy z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 90.00 zł   szt
  rozmiar 2 90.00 zł   szt
  rozmiar 3 90.00 zł   szt
  rozmiar inny 90.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0690

Zewnętrzna strona widocznego na zdjęciach powyżej ubranka powstała dzięki wykorzystaniu futerka minky w kolorze beżowym. Materiał charakteryzuje się posiadaniem niezwykle interesującej struktury - posiada dużą ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek. Przy wyborze podszycia wzięliśmy pod uwagę nie tylko stronę estetyczną produktu, ale przede wszystkim dobro pupila, dlatego też zdecydowaliśmy się na gładkie, różowe futerko, które doskonale izolować będzie psa lub kota od zimna, przeciągów, czy nawet zimnych podmuchów wiatru. W różowej kolorystyce utrzymane zostały także ściągacze na łapkach, szyjce oraz kapturze. Całość doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia, a przy tym nie krępuje jego ruchów. Nasz kombinezon zimowy zapinany jest na brzuszku na napy.

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.