Błękitny kombinezon dla chihuahua

Kod produktu: UBUB 0231
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona kombinezonu zimowego dla psa powstała dzięki wykorzystaniu nieprzemakalnego i odpornego na zniszczenia, niebieskiego ortalionu, który zapewni Twojemu psu stuprocentową ochronę przed opadami. Jego podszycie wykonane zostało z beżowego, miłego w dotyku polaru, który doskonale izolować będzie psa od chłodu i ujemnych temperatur, dzięki czemu nawet podczas długiego spaceru, nie straci on ciepłoty swojego ciała. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada ono kaptur, który założyć można psu na głowę w razie dużych mrozów. W pasie ściągane jest ono gumką, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. Całość wykończona została ściągaczami, dzięki którym zimne powietrze nie dostanie się pod ubranko - co znaczy, że Twój pies w 100% chroniony będzie przed zimnem i mroźnym powietrzem. 

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty. 

Zalety kombinezonu dla psa:

  • wykonany z wysokiej jakości tkanin
  • nie krępuje ruchów psiaka
  • dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • nadaje się do prania w pralce
  • elegancki i oryginalny
  • stanowi dobrą warstwę izolującą od zimna i wiatru
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również