Czerwono-brązowy kombinezon dla maltańczyka

Kod produktu: UBUB 0235
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona kombinezonu, która bezpośrednio chronić będzie psa przed zabrudzeniem, śniegiem, czy deszczem wykonana została z nieprzemakalnego i odpornego na zadrapania i zniszczenia czerwonego ortalionu. Podszycie, które w tym przypadku stanowi o cieple całości, wykonane zostało zaś z ciepłego i miłego w dotyku polaru w kolorze brązowym. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada ono kaptur, który założyć można psu na głowę w razie dużych mrozów. W pasie ściągane jest ono gumką, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. Kombinezon wykończony został pomarańczowymi ściągaczami, dzięki którym zimne powietrze nie będzie miało szansy na dostanie się pod ubranko, co znaczy, że Twój pies będzie w 100% chroniony przed wyziębieniem.  

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa:

  • dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga
  • nie krępuje ruchów psiaka
  • nadaje się do prania w pralce
  • stanowi doskonałą warstwę izolującą od zimna
  • elegancki, wygodny i komfortowy
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również