Czerwony kombinezon z białymi dodatkami

Kod produktu: UBUB 0242
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Ten wygodny, jednoczęściowy kombinezon dla psa, który widzicie Państwo na zdjęciu powyżej uszyty jest z odpornego na przetarcia ortalionu w kolorze czerwonym, który doskonale chronić będzie Twojego czworonoga przed zabrudzeniem. Podszycie wykonane z ciepłego, beżowego polaru uniemożliwi natomiast wyziębienie orgaznizmu, a przy tym będzie chronić psa przed zimnem i ujemnymi temperaturami. W pasie zastosowana została gumka ściągająca, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. 4 ściągacze na łapkach nie pozwolą ponadto na to, by zimne i mroźne powietrze dostało się pod kombinezon, chroniąc jednocześnie malucha przed wyziębieniem i przeziębieniem. Ubranko zimowe posiada także kaptur, który w razie dużych mrozów założyć można psu na głowę, by chronić jego uszy przed zapaleniem

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa:

  • doskonale dopasowuje się do kształtów czworonoga
  • nie krępuje ruchów psiaka
  • wykonany z wysokiej jakości tkanin
  • nadaje się do prania w pralce
  • stanowi dobrą warstwę izolującą od zimna i wiatru 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie