Kombinezon brązowo-pomarańczowy

Kod produktu: UBUB 0239
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Prezentowany na zdjęciu powyżej kombinezon dla psa uszyty jest z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, tak by Twój pies czuł maksymalny komfort i wygodę - z nieprzemakalnego ortalionu w kolorze brązowym oraz z pomarańczowego polaru, którym całość została podszyta. Dzięki zastosowaniu takich połączeń Twój pies będzie doskonale chroniony przed mrozem, a przy tym będzie wyglądał bardzo elegancko i oryginalnie Wokół pasa wszyty jest elastyczny ściągacz, dzięki któremu ubranko dopasowuje się do budowy anatomicznej psa. Kombinezon posiada również ściągacze na łapkach, tak by zimne powietrze nie miało żadnej możliwości dostać się pod ubranko. Posiada on także dopinany na kaptur, który w razie dużych mrozów założyć można na głowę psa, jednocześnie chroniąć go przed zapaleniem uszu. 

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa:

  • dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • nie krępuje ruchów psiaka
  • posiada ciepły kapturek
  • doskonale izoluje od zimna i wiatru 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również