Kombinezon czarno-czerwony dla chińskiego grzywacza

Kod produktu: UBUB 0238
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
43.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

WYPRZEDAŻ 50%

Wyprzedaż obejmuje TYLKO produkty w standardowym rozm. 1 i trwa do wyczerpania zapasów! Ubranko wyprzedażowe zapinane jest na metalowe zatrzaski od spodu.

Ten wygodny, jednoczęściowy kombinezon dla psa uszyty jest z odpornego na przetarcia ortalionu w kolorze czarnym, który doskonale chronić będzie Twojego czworonoga przed zabrudzeniem. Podszycie wykonane z ciepłego, czerwonego polaru uniemożliwi natomiast wyziębienie orgaznizmu, a przy tym będzie chronić psa przed zimnem i ujemnymi temperaturami. W pasie zastosowana została gumka ściągająca, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. 4 ściągacze na łapkach nie pozwolą ponadto na to, by zimne i mroźne powietrze dostało się pod kombinezon, chroniąc jednocześnie malucha przed wyziębieniem i przeziębieniem. Ubranko zimowe posiada także kaptur, który w razie dużych mrozów założyć można psu na głowę, by chronić jego uszy przed zapaleniem.  

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa:

  • dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga
  • wykonany z wysokiej jakości tkanin
  • nie krępuje ruchów psiaka
  • doskonale izoluje od zimna i wiatru
  • łatwy do utrzymania w czystości
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie