Kombinezon niebiesko-czarny

Kod produktu: UBUB 0230
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Ten wygodny, jednoczęściowy kombinezon dla psa, który widzicie Państwo na zdjęciach powyżej uszyty jest z odpornego na przetarcia ortalionu w kolorze niebieskim, który doskonale chronić będzie Twojego czworonoga przed zabrudzeniem. Podszycie wykonane z ciepłego, czarnego polaru uniemożliwi natomiast wyziębienie orgaznizmu, a przy tym będzie chronić psa przed zimnem i ujemnymi temperaturami. W pasie zastosowana została gumka ściągająca, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. 4 ściągacze na łapkach nie pozwolą ponadto na to, by zimne i mroźne powietrze dostało się pod kombinezon, chroniąc jednocześnie malucha przed wyziębieniem i przeziębieniem. Ubranko zimowe posiada także kaptur, który w razie dużych mrozów założyć można psu na głowę, by chronić jego uszy przed zapaleniem.  

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa: 

  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • doskonale dopasowuje się do ciała psiaka
  • nie krępuje ruchów i ich nie ogranicza
  • dobrze izoluje od zimna i wiatru
  • łatwy do utrzymania w czystości
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie