Kombinezon popielato-różowy

Kod produktu: UBUB 0229
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Zewnętrzna strona kombinezonu zimowego dla psa powstała dzięki wykorzystaniu nieprzemakalnego i odpornego na zniszczenia, popielatego ortalionu, który zapewni Twojemu psu stuprocentową ochronę przed opadami. Jego podszycie wykonane zostało z różowego, miłego w dotyku polaru, który doskonale izolować będzie psa od chłodu i ujemnych temperatur. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada ono kaptur, który założyć można psu na głowę w razie siarczystych mrozów. W pasie ściągane jest ono gumką, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. Całość wykończona została ściągaczami, dzięki którym zimne powietrze nie dostanie się pod ubranko - co znaczy, że Twój pies w 100% chroniony będzie przed zimnem i mroźnym powietrzem. 

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu dla psa:

  • wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • doskonale układa się na ciele czworonoga
  • dobrze izoluje od zimna i wiatru
  • nie krępuje ruchów
  • łatwy do utrzymania w czystości
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie