Kombinezon zimowy biało-niebieski

Kod produktu: UBUB 0241
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciach powyżej kombinezon dla psa uszyty jest z białego ortalionu, a podszyty niebieskim polarem. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów ubranko jest naprawdę bardzo ciepłe i chroni psa przed opadami śniegu czy deszczu. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada ono kaptur, który założyć można psu na głowę w razie dużych mrozów. W pasie ściągane jest ono gumką, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. Kombinezon ponadto wykończony został niebieskimi ściągaczami, które umieściliśmy na łapkach. Zastosowanie ich będzie chronić czwornoga przed dostaniem się pod kombinezon chłodnego powietrza, co uniemożliwi mu jesdnocześnie przeziębienie się. 

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu zimowego dla psa:

  • wykonany z wysokiej jakości tkanin
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • posiada ciepły kapturek
  • nie krępuje ruchów
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również
Adidog czarno-czerwony
Cena od: 70.00 zł
Torba moro dla psa
Cena od: 85.00 zł
Różowa sukienka letnia
Cena od: 47.00 zł