Kombinezon zimowy moro

Kod produktu: UBUB 0240
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
85.00 szt
Informacje

Prezentowany na zdjęciu powyżej kombinezon uszyty jest z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, tak by Twój pies czuł maksymalny komfort i wygodę. Jest to nieprzemakalny ortalion moro oraz z polar khaki, którym całość została podszyta. Dzięki zastosowaniu takich połączeń Twój pies będzie doskonale chroniony przed mrozem, a przy tym będzie wyglądał bardzo elegancko i oryginalnie. Wokół pasa wszyty jest elastyczny ściągacz, dzięki któremu ubranko dopasowuje się do budowy anatomicznej psa. Kombinezon posiada również ściągacze na łapkach, tak by zimne powietrze nie miało żadnej możliwości dostać się pod ubranko. Produkt posiada także dopinany na kaptur, który w razie dużych mrozów założyć można na głowę psa, jednocześnie chroniąć go przed zapaleniem uszu. 

Ważne: Ubranko może być zapinane od spodu na zamek błyskawiczny, bądź też na napy - tą decyzję pozostawiamy Państwu. O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, a program ustawiony na niskie obroty.

Zalety kombinezonu zimowego:

  • ciepły, wygodny i komfortowy
  • wykonany z wysokiej jakości tkanin
  • posiada ciepły kapturek
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • nie krępuje ruchów psiaka
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj opinie o produkcie
Polecamy Również