Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka zimowe Ubranka zimowe Popielato-czarny kombinezon zimowy z futerka minky Popielato-czarny kombinezon zimowy z futerka minky

Popielato-czarny kombinezon zimowy z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 90.00 zł   szt
  rozmiar 2 90.00 zł   szt
  rozmiar 3 90.00 zł   szt
  rozmiar inny 90.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0688

Do wykonania zewnętrznej strony naszego kombinezonu posłużyło nam futerko minky w kolorze popielatym. Warto zwrócić uwagę na samą strukturę tego materiału - nie jest ona gładka, a posiada dużą ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek, które przykuwają wzrok i doskonale ozdabiają kreację. Dla zachowania odpowiedniego designu zdecydowaliśmy się na podszycie opisywanego materiału ciepłym, czarnym i gładkim polarem, którego najważniejszym zadaniem jest izolacja zwierzęcia od zimna i wiatru. W ciemnej kolorystyce utrzymane zostały także ściągacze, które umieściliśmy na łapkach, szyjce oraz kapturze. Całość zapinana jest na brzuszku na napy, dzięki czemu włos psa nie zostanie przytrzaśnięty.

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.