Strona główna Ubranka Ubranka Ubranka zimowe Ubranka zimowe Różowo-popielaty kombinezon zimowy z futerka minky Różowo-popielaty kombinezon zimowy z futerka minky

Różowo-popielaty kombinezon zimowy z futerka minky

rozmiar cena ilość
  rozmiar 1 90.00 zł   szt
  rozmiar 2 90.00 zł   szt
  rozmiar 3 90.00 zł   szt
  rozmiar inny 90.00 zł   szt
powrót drukuj
Kod produktu: UBUB 0689

Zewnętrzna strona kombinezonu powstała dzięki wykorzystaniu eleganckiego i oryginalnego futerka minky w kolorze pudrowego różu. Podbicie futerka stanowi gładki, popielaty polar, który nieco stonuje całość. Jego zaletą jest przede wszystkim fakt, iż nie elektryzuje on włosa zwierzęcia, dzięki czemu z naszego nowego kombinezonu korzystać mogą także psy długowłose. Jego zadaniem jest ponadto dobra izolacja ciała zwierzęcia od zimna i mroźnych podmuchów wiatru. Obydwie tkaniny połączone ze sobą zostały za pomocą popielatych ściągaczy, które doskonale wykończają całość. Dodatkową zaletą ubranka jest fakt, iż posiada ono niewielki kapturek, który w razie dużego mrozu założyć można psu na głowę. Całość zapinana jest na specjalne napy na brzuszku, które zdecydowanie usprawniają proces ubierania.

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.